SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Segeltorps IF Fotboll

Våra lag/tränare
A-lag Dam
Charles Sampson, Assisterande tränare
 
0739-75 20 15
Kristoffer Hammar, Assisterande tränare
Elin Liljedal, Fystränare
Johan Ländin, Huvudtränare
 
0707-96 12 34
Carolina Eriksson, Lagledare
 
Lena Eriksson, Lagledare
 
Janne Schönnings, Sportchef
 
0707-53 68 62
A-lag Herr
Mikael Nilsson, Assisterande tränare
 
0707-47 58 70
Tayfun Aytekin, Huvudtränare
Sercan Yilmaz, Sportchef
Dam U
Anders Dartsch Nilsson, Tränare
Charles Sampson, Tränare
Christine Dartsch Nilsson, Tränare
 
0706-20 26 20
Janne Schönnings, Sportchef
Dam J
Daniel Nerlén, Tränare
Frank Ericson, Tränare
Hannes Edlund, Tränare
Jonas Danielsson, Tränare
Lenny Tano, Tränare
P 19
Dodou Njie, Assisterande tränare
Sercan Yilmaz, Sportchef
P 17
Niclas Lind, Tränare
Edwin Torres Hidalgo, Huvudtränare
Lisette Macmillan, Kassör
Karl Eriksson, Lagledare
P 16:1
Per Nyberg, Tränare
Kent Magnusson, Fystränare
Konstantinos Edirnelis, Huvudtränare
 
Philip Silfverling, Lagledare
 
Sercan Yilmaz, Sportchef
Linda Nyberg, Web ansvarig
P 16:2
Juri Schwartz, Tränare
Peter Bendz, Tränare
Sercan Yilmaz, Sportchef
P 15:1
Christian Leback, Tränare
Martin Halth, Tränare
Thomas Meijer, Tränare
Stefan Frost, Lagledare
P 15:2
Nenad Raschperger, Tränare
Elisabeth Raschperger, Kassör
Pernilla Hallberg Lynch, Lagledare
P-10:1
Andreas Sjölander, Tränare
Björn Särnbrink, Tränare
Henrik Alneskog, Tränare
Tomas Ziegler, Tränare
Camilla Alneskog, Kassör
P-10:2
Andreas Sjölander, Tränare
Nenad Raschperger, Tränare
P-11:1
Georgios Mavromatidis, Tränare
Niklas Kvarnäs, Tränare
Tine Sundlöf, Lagledare
P-11:2
Elias Elia, Tränare
Jakob Sillén, Tränare
Kristofer Skoglund, Tränare
Peter Martinsson, Tränare
P-11:3
Fouad Oulad Younes, Tränare
Ivan Sofijanovic, Tränare
Ronny Chahine, Tränare
F-12
Christer Hallin, Tränare
Jenny Selander Broberg, Tränare
Josef Olsson, Tränare
Kristian Linné Rubbestad, Tränare
Ylva Brännström Almquist, Tränare
F-13
Diana Dogan, Tränare
Hannes Edlund, Tränare
 
0762-09 55 57
Klas Fjärstedt, Tränare
Niklas Olsson, Tränare
Hanna Bergén, Lagledare
F-14
Andreas Lenell, Tränare
Karl Kähr, Tränare
Kjell Lloyd, Tränare
Tim Hedefalk, Tränare
Diana Dogan, Lagledare
P-12:1
Alexander Pasaportis, Tränare
Thomas Nyberg, Tränare
P-12:2
Anders Warg, Tränare
Göksan Alp, Tränare
Nenad Gacic, Tränare
Strahinja Kolacaric, Tränare
Tim Leonardsson, Tränare
Denise Eriksson, Lagledare
P-12:3
Jack Pano, Assisterande tränare
Fabrizio Borgogni, Huvudtränare
Erica Malmgren, Lagledare
P-12:4
Baccus Boman, Tränare
Benjamin Özseven, Tränare
Faruh Azizov, Tränare
P-13 Blå
Daniela Kroner, Tränare
Helene Forsberg, Tränare
Rasim Erdal, Tränare
Salim Karadja, Tränare
P-13 Vit
Anders Scherp, Tränare
Ivan Sofijanovic, Tränare
Per Stenberg, Tränare
Malin Larsson, Kassör
P-14 Blå
Lisa Wrangenberg, Tränare
Marcelo Lacourt, Tränare
Salomon Goitom, Tränare
Trine Renner, Lagledare
P-14 Vit
Erika Stampes, Tränare
Henrik Fluch, Tränare
Jonas Möller, Tränare
Sofia Karlgård Fräjdin, Tränare
F-15
Alper Pek, Tränare
Johan Hasslow, Tränare
Mikael Ljungblom, Tränare
Stefan Widlund, Tränare
F-16
Anders Scherp, Tränare
Erika Stampes, Tränare
Niklas Klevelid, Tränare
Patrik Nilsson, Tränare
Serkan Can, Lagledare
P-15 Blå
Bachar Malaki, Tränare
Elias Chahine, Tränare
Johnny Resch Vartanian, Tränare
Jonas Åberg, Tränare
Ömer Tümtürk, Tränare
Andres Patricio Orellana Alvear, Kassör
Emma Andersson, Lagledare
P-15 Vit
Hugo Simberg, Tränare
Kalle Forsberg, Tränare
Linda Lennell, Tränare
Mathias Sandholm, Tränare
Viktor Ekelund, Tränare
P-16 Blå
Fatih Zengin, Assisterande tränare
Evren Kemetli, Huvudtränare
Lars Lindblad, Lagledare
P-16 Vit
Cihan Cavdarlar, Assisterande tränare
Mustafa Ayranci, Assisterande tränare
Serdal Karadag, Assisterande tränare
Eiie Komo, Huvudtränare
Diana Dogan, Lagledare
F-17
Fredrik Wikerman, Tränare
Johanna Ekelund, Tränare
Jon Hirsch, Tränare
Stefan Lundström, Tränare
P-17 Blå
Jessica Eriksson, Tränare
Rasmus Vejdegren, Tränare
Sofia Karlgård Fräjdin, Tränare
P-17 Vit
Edward Darwich, Tränare
Hugo Simberg, Tränare
Ronni Vukanac, Tränare
Georgios Sidiropoulos, Lagledare
Reber Kadir, Lagledare
F 18 Röd Grupp 1
Alban Beluli, Tränare
Niclas Odelberth, Tränare
Niklas Ala-Juoni, Tränare
Pernilla Söderblom, Tränare
Susanna Wallin, Tränare
Karl Eriksson, Web ansvarig
F 19 Röd Grupp 2
Patricio Ayala Vargas, Tränare
Patrizia Iaconelli, Tränare
Karl Eriksson, Web ansvarig
P 18 Gul Grupp 1
Daniel Stenlund, Tränare
Dany Ishak, Tränare
Fouad Oulad Younes, Tränare
Marcus Lundstedt, Tränare
Serkan Can, Tränare
Karl Eriksson, Web ansvarig
P 18 Gul Grupp 2
Christoffer Speks, Tränare
Garmian Gapiloni, Tränare
Johan Ellborg, Tränare
Jonas Möller, Tränare
Konstantinos Malouchos, Tränare
Shamiram Oyal, Tränare
Tim Hustad, Tränare
Karl Eriksson, Web ansvarig
P 19 Grön Grupp 1
Antonio Morales, Tränare
Constantinos Alexandrou, Tränare
Therese Rydberg, Tränare
Karl Eriksson, Web ansvarig
P 19 Grön Grupp 2
Ferhat Can, Tränare
Hassan Alaridi, Tränare
Victor Hjelmström, Tränare
Zlatko Sevic, Tränare
Karl Eriksson, Web ansvarig
7 mot 7
Lena Tano, Tränare
5 mot 5
Lena Tano, Tränare

 
Sponsorer